Skip to content Skip to footer

Dołącz do rywalizacji! Dzięki szybkiej rejestracji, zyskasz niższą opłatę startową.

Jak mogę się zapisać?

Rejestracja krok po kroku

Przejdź do systemu rejestracji

Zapisując się internetowo przejdź do systemu zapisy.mktime.pl – załóż konto lub skorzystaj z istniejącego. Podając swoje dane automatycznie przypiszemy Cię do kategorii wiekowej,

Wybierz klasyfikację

Zdecyduj czy jedziesz na klasycznym rowerze, czy też chcesz dołączyć do klasyfikacji E-bike (rowery elektryczne).

Opłać swój start

Ostatnim krokiem rejestracji internetowej jest dokonanie płatności online za pośrednictwem Dotpay. Po prawidłowo wykonanej płatności, Twój status na liście zawodników powinien zmienić się na „opłacono”.

Odbierz pakiet i numer startowy w biurze zawodów

Przed startem pojaw się odpowiednio wcześniej w biurze zawodów, aby odebrać numer i pakiet startowy. Dodatkowo zapakujemy Twoje rzeczy, aby zostały przewiezione na metę.

Pytania i odpowiedzi

Jasne, wystawiamy faktury za start zawodników w ramach wyścigu. Należy jednak pamiętać, aby wskazać odpowiednie dane do faktury w systemie rejestracji (numer NIP to warunek konieczny)

Nie, numery startowe można odebrać jedynie w biurze zawodów przed wyścigiem.

Przed wyścigiem mamy mnóstwo pracy i mimo ogromnych chęci nie jesteśmy w stanie obsłużyć każdej takiej prośby. Dlatego postaraj się dotrzymać terminów przewidzianych w regulaminie.

Napisz do nas na kontakt@ultramtb.pl, sprawdzimy skąd taki problem. Najlepiej w wiadomości umieść swoje dane wraz z datą oraz godziną realizacji płatności.

Możesz poprawić swoje dane w panelu zawodnika na zapisy.mktime.pl, a jeśli to nie pomoże napisz do nas na kontakt@ultramtb.pl

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas lub zadzwoń, zrobimy co się da aby pomóc Ci w rejestracji.